Ciekawostki

Najlepsze fryzury na wesele

Wybierając się na ważną uroczystość a właśnie taką jest z całą pewnością wesele, w kwestii fryzury z całą pewnością powinniśmy zdać się na znajomość najnowszych trendów i wyczucie stylu najlepszych stylistów fryzur. Tylko fryzjer będzie w stanie nie tylko ułożyć włosy w ten sposób, by przetrwały one całą noc hucznej zabawy, ale również dobierze właściwą fryzurę biorąc pod uwagę nasz typ urody, osobowości i oczywiście strukturę włosów.

Cieszy na pewno fakt, iż już jakiś czas temu minęła moda na bujne fryzury na wesele, skrzętnie tworzone tapiry czy skrętne loki. Dzisiaj prym (nawet na uroczystości takiej jak wesele) wiodą fryzury klasyczne, gładkie, można powiedzieć wręcz, że skromne a każdy dobry fryzjer stara się przekonać swoją klientkę właśnie do takiego wyboru. Nawet fryzjer męski warszawa mokotów ma sporo pracy przy panach: wszak męska fryzura wcale nie jest taka prosta, jak się wydaje. Zdecydowanie warto o nią dbać!

 

Na weselach zobaczymy dzisiaj więc wytwornie ubrane kobiety we włosach gładko rozpuszczonych, ewentualnie z lekkimi falami. Modne są też nadal klasyczne koki i inne gładko upięte fryzury. Hitem są również warkocze, które skrzętnie plecie się je skrzętnie na różne sposoby. Kłosy, warkocz dobierany, niedbale związane czy oplatające głowę to niezaprzeczalnie najczęstsze wyroby klientek salonów fryzjerskich.

Pamiętajmy o tym, że fryzura na ślub musi być dobrana odpowiednio do kreacji i makijażu i właśnie dlatego powinniśmy przekazać styliście informacje o tym, jak będziemy ubrane oraz jaki makijaż planujemy na tego rodzaju uroczystość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *