CiekawostkiUsługi

Sesja plenerowa czy w studio?

Sesja ślubna to bez wątpienia jedna z najważniejszych pamiątek w życiu, warto więc by została zrealizowana dokładnie tak, jak sobie ją zaplanujemy.

Dzisiaj coraz częściej sesje tego rodzaju wykonuje się nie w studio a w plenerze. O ile warunki atmosferyczne na to pozwalają  można stworzyć rzeczywiście wyjątkowy klimat a dobrze dobrana sceneria zapewni nam idealne dopełnienie. To zdjęcia naturalne, często reportażowe, rzadko kiedy nowożeńcy ustawiają się do zdjęć, pozują. Ukazywana jest ich miłość, emocje, uczucie a krajobrazy są tylko majestatycznym dodatkiem. Co więcej, sesja plenerowa pozwala na pełen luz a kilka lokacji sprawi, że zdjęcia zostaną urozmaicone. Para młoda bardzo często wybiera miejsca, które są dla nich ważne – to park, w którym spędzili pierwszą randkę, uroczysko, w którym wyznali sobie miłość czy symboliczna ławka, na której doszło do zaręczyn. Tak naprawdę może to być dowolny plener a ogranicza nam tu tylko wyobraźnia.

 

Coraz rzadziej sesje realizuje się w studio i te są dzisiaj alternatywą jedynie wtedy gdy warunki pogodowe nie sprzyjają realizacji zdjęć w plenerze. Studio jest też dobrym rozwiązaniem dla par, która życzy sobie mieć zdjęcia portretowe albo pragnie, by tłem były karaibskie palmy a nie ma możliwości, by realnie wybrać się na miejsce i zrobić zdjęcia.

Ważnym aspektem jest fakt, by zdjęcia wykonane były przez profesjonalistę. Tylko wtedy pamiątka będzie naprawdę urzekająca. Pamiętajmy, by polegać na poleceniach znajomych bądź wyszukać profesjonalistę na internetowych forach. Polegajmy na opiniach innych, wpiszmy frazę typu „zdjęcia ślubne warszawa” i wybierzmy tego, który wykazuje się największym profesjonalizmem. Patrzmy też na portfolio, bo to właśnie jest świadectwo jest umiejętności i dokonań. Wszystkie warunki współpracy omawiajmy zaś osobiście na spotkaniu i zawsze podpisujmy stosowną umowę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *