CiekawostkiUsługi

Teledysk z wesela

Od lat już popularne są pamiątki z wesela w postaci sesji ślubnych czy wielogodzinnych nagrań filmowych. Na uroczystość ślubną i huczne wesele zaprasza się zarówno fotografów jak i kamerzystów, by uwiecznili nie raz najpiękniejsze i najważniejsze chwile w życiu.

Dzisiaj jednak wielu fachowców tego rodzaju próbuje wychodzić z nową inicjatywą i starają się wyprzedzać coraz większą przecież  w branży konkurencję. Właśnie dzięki temu powstał nowy produkt, który z miejsca zyskał ogromną popularność wśród nowożeńców – to teledysk z wesela, czyli dodatek do tradycyjnego filmu, jego krótsza wersja, ale jakże doskonale skomponowana.

 

Z reguły kamerzysta na wesele warszawa oferuje tradycyjny film oraz teledysk z tego rodzaju uroczystości. Oczywiście, można go również zamówić na zlecenie indywidualne jako samodzielną usługę. Taka wtedy zazwyczaj jest nie co tańsza aniżeli standardowy film chociaż wiele zależy od prestiżu i doświadczenia kamerzysty. Musimy przecież wiedzieć, że fachowiec musi wykonać taką samą robotę jak w przypadku tradycyjnego filmu. Nagrywa uroczystość ślubną i większą część wesela po czym wybiera i montuje najciekawsze fragmenty. Teledysk trwa zazwyczaj od kilku do kilkunastu minut i zawiera najbardziej efektywne momenty. W odróżnieniu od wielogodzinnego filmu jest dużo bardziej ciekawy i posiada lepsze efekty specjalne. Zazwyczaj cieszy się również dużo lepszą jakością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *