Ciekawostki

Jak wakacje to tylko na Mazurach

Wybrałeś już miejsce swojego tegorocznego wypoczynku podczas wakacji? Jeśli nie to podpowiadamy: Jedź na Mazury i upajaj się bezpośrednim kontaktem z przyrodą i majestatycznymi krajobrazami.

Na Mazury ściągają Polacy ze wszystkich regionów naszego kraju. Przyciąga ich tutaj spokój, cisza, łono nieskażonej niczym natury, piękne widoki, prawdziwy relaks oraz pakiet możliwych rozrywek. To właśnie tutaj mamy cały pakiet możliwości – rano możemy wybrać się na ryby, wypływając łódką na środek tafli jeziora, w ciągu dnia pospacerujemy po lesie w poszukiwaniu grzybów a wieczorem urządzimy biesiadę przy ognisku piekąc pyszne kiełbaski czy ryby samodzielnie złowione.

Co więcej, mamy tutaj szeroko rozbudowaną infrastrukturę turystyczną – czekają na nas liczne tawerny, nocne kluby, smażalnie ryb, kawiarnie, puby i dyskoteki. Rybak zorganizuje dla nas rejs po jeziorze a w pobliskiej wypożyczalni wypożyczymy kajak czy wodny rowerek, na którym sami popłyniemy na taflę.

Dodatkowo, Mazury cieszą się rozbudowaną bazą noclegową – tutaj mamy do wyboru luksusowe hotele, klimatyczne pensjonaty, niedrogie kwatery prywatne czy ekologiczne gospodarstwa agroturystyczne. Możemy skorzystać z pokoju czy apartamentu, możemy również skorzystać z oferty, jaką jest domek do wynajęcia na Mazurach.

Wszystko to sprawia, że propozycja spędzania wakacji w krainie jezior przypada do gustu rzeszy turystów, każdy z nich znajdzie tu coś dla siebie a moc atrakcji sprawi, że tegoroczne wakacje będą z całą pewnością niezapomniane.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *