Hobby

Zwiastuny filmowe, a wśród nich WarCraft

Zwiastuny filmowe to temat, który rozpala wyobraźnię wszystkich miłośników kina na całym świecie. Niejednokrotnie przyłapałem się nawet na tym, że zwiastun filmowy wywołał u mnie większe emocje niż sam film. W zasadzie zdarza się to coraz częściej, zwiastuny filmowe uchylają nam jedynie rąbka intrygującej tajemnicy, natomiast pełen obraz to zupełnie inna para butów.

Osobiście, jestem wielkim sympatykiem zwiastunów filmowych i śledzę je całkiem skrupulatnie. Dzięki temu, jestem na bieżąco z najnowszymi produkcjami, i to nie tylko tymi rodem z Hollywood. Nie mniej, wysokobudżetowe produkcje wzbudzają największe emocje, i trudno się temu dziwić, skoro sam wprost nie mogę się doczekać np. nowych przecieków i materiałów, np. jeśli chodzi o nadchodzący film WarCraft.

Gdzie szukać zwiastunów filmowych?

Odpowiadając na powyższe, polecałbym subskrypcję kilku kanałów na Youtube, które specjalizują się w prezentowaniu świeżo wypuszczanych zwiastunów. Ewentualnie, dobrym wyborem pozostaję też blogi filmowe, które serwują czasami dodatkowe smaczki, np. w postaci przecieków z planu, zdjęć czy unikalnych wypowiedzi. Często z blogów filmowych możemy się czegoś dowiedzieć szybciej niż z największych portali filmowych, które na pewne informacje reagują z odpowiednim opóźnieniem.

Bardzo często bywa tak, że od pierwszego zwiastuna filmu do jego finalnej prezentacji w kinie mija wiele miesięcy, napięcie i emocje rosną i tak mija cały proces ,,obserwowania” i śledzenia filmu. To bardzo fajne uczucie zobaczyć finalnie długo oczekiwany film, choć przeważnie wzbudza to skrajne emocje – od totalnego zachwytu po wielkie rozczarowanie.

Zwiastuny filmowe z pierwszej ręki

Podsumowując, zwiastuny filmowe to bardzo łakomy kąsek, szczególnie jeśli filmy są naszym głównym hobby. Generalnie, uważam, że warto śledzić zwiastuny filmowe, jest to w końcu atrakcja sama w sobie, poza tym, znacznie podnosi to emocje związane z oczekiwaniem na konkretny tytuł filmowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *