Uroda

Czy depilacja laserem jest bezpieczna?

Depilacja laserowa to innowacyjny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia już na zawsze. Już od jakiegoś czasu metoda ta staje się w Polsce coraz bardziej popularna a Polki doceniają tego rodzaju sposób na usuwanie mało estetycznych włosków. Warto rozważyć wynajem urządzeń kosmetycznych i wykonać interesujące nas zabiegi we własnym domu.

Depilacja leserem jest w pełni bezpiecznym, nieinwazyjnym zabiegiem. Przed jego realizacją wyszkolony specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z klientem, jeśli trzeba wykonywane są również potrzebne badania. Depilacja laserem nie powoduje żadnych powikłań. Jest prawie bezbolesna bowiem wykorzystuje się podczas zabiegu specjalne chłodzące żele.

Ważny jest jednak fakt, że najlepsze efekty depilacja laserowa osiąga wtedy, gdy włoski są ciemne i grube i tylko najlepsze gabinety dermatologiczne,  posiadają innowacyjne lasery, które mogą usuwać również włoski cienkie i te jasne. Dodatkowo znaleźć można miejsca, oferujące wynajem urządzeń kosmetycznych, takich jak laser do depilacji  lightsheer sheer desire czy urządzenie do kriolipolizy Cooltech.

Pamiętajmy również, że depilacja przy wykorzystaniu lasera jest całkowicie skuteczna jeśli zabieg wykona się co najmniej kilka razy – najbardziej optymalne są 3 do 5 zabiegów.

Owłosienie na kończynach dolnych, pachach czy w okolicach bikini zostają usuwane bezpowrotnie natomiast istnieje ryzyko pojawienia się ponownie owłosienia w okolicach wąsika. Wszystko dlatego, że tego rodzaju włoski pojawiają się w wyniku zmian hormonalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *