Uroda

Depilacja bez tajemnic – najlepsze sposoby

Chociaż istnieje wiele sposobów na skuteczną depilację, która nie zajmuje kobietom ogromu czasu to nadal najchętniej wybieraną techniką jest golenie zbędnego owłosienia przy pomocy zwykłej maszynki do golenia.

Rzeczywiście jest to sprawdzony, bezbolesny sposób, dzięki któremu włosy zostają zgolone jednak trzeba zauważyć, że depilacja tego rodzaju jest czasochłonna i niestety mało skuteczna – zabieg należy powtarzać co kilka dni.

Jakie są inne metody depilacji zbędnego owłosienia?

Kolejnym sposobem są kremy do depilacji i te wykazują się nieco większą skutecznością bowiem brakiem włosków na poszczególnych partiach ciała kobieta może cieszyć się średnio tydzień. Trzeba jednak przy tym zauważyć, że środki te mogą wywoływać uczulenie i dlatego zawsze przed zabiegiem należałoby wykonać próbę testową.

Popularną metodą jest również depilacja woskiem. To zabieg, który możemy wykonywać samodzielnie bądź u fachowców. Depilacja tego rodzaju pozwala cieszyć się gładką skórą nawet przez miesiąc.

Zalety depilacji laserowej

Najlepszym sposobem na trwałe pozbycie się owłosienia jest natomiast depilacja laserowa. Mokotów w Warszawie to miejsce, w którym na pewno znajdziemy specjalistyczny salon zajmujący się depilacją laserową. Chociaż depilacja laserowa może być nieco bolesna i wymagać powtarzania minimum kilku zabiegów to cieszy fakt, iż włoski zostają usunięte na zawsze a my możemy cieszyć się estetycznie wyglądającym ciałem bez straty czasu na depilację co kilka dni. Należy tutaj zaznaczyć, że depilacja przy użyciu lasera może być stosowana niemal na każdą partię ciała a najlepsze efekty osiąga się u posiadaczy zarostu gęstego i ciemnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *