Uroda

Fryzury na wiosnę 2015

Chociaż zima jeszcze się nie skończyła to styliści fryzur już proponują nowe trendy na kolejny, nadchodzący małymi kroczkami sezon. Tym razem kobiety cieszyć się będą krótkimi włosami oraz minimalistycznymi fryzurami.

Fryzjerzy rezygnują z tworzenia bujnych loków, cieniowań czy średnich długości. Włosy jeśli nie będą krótko przystrzyżone na efektownego boba, mają być bardzo długie, proste, lśniące i gładkie a najlepiej z przedziałkiem pośrodku. Sam przedziałek jest zresztą kolejną innowacją w stylizacjach włosów. Przez lata przecież modne były grzywki i przedziałek na boku. Teraz dobry fryzjer męski warszawa mokotów całkowicie z nich rezygnuje na rzecz odsłoniętego czoła i gładko przyczesanego przedziałka, centralnie pośrodku głowy.

 

Warto również zaznaczyć, że na salony znowu wkraczają blondy. Po brązie w okresie jesiennym i ciemnych tonacjach zimą czas na lekkość i odświeżenie i fryzury na wiosnę właśnie takie będą. Jak przyznają styliści z Salonu Urody Impress modne będą delikatne refleksy lub wręcz przeciwnie, farbowane będą całe włosy na jak najjaśniejszy odcień. Pamiętajmy jednak, że trendy wyznaczane są w każdym sezonie, ale nie każdy musi na nich polegać. Przede wszystkim patrzmy na własny gust i styl oraz typ urody bowiem nie każdej z nas będzie pasować krótki bob czy włosy w tonacji bardzo jasnej. O dobór odpowiedniej fryzury możemy a nawet powinnyśmy zawsze prosić profesjonalnego fryzjera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *