Uroda

Keratynowe prostowane włosów

Efekt zdrowych, błyszczących, prostych i nie puszących się włosów to marzenie każdej kobiety. Efekt taki możemy otrzymać kiedy po umyciu włosów w domu bardzo dokładnie je wymodelujemy, pasmo po paśmie na szczotce. Niestety zwykle nie mamy czasu na to, aby po każdym umyciu włosów pozwolić sobie na kilkudziesiecio minutowe modelowanie, nie każda kobieta, potrafi też zrobić to odpowiednio dobrze. Wówczas w grę wchodzi suszenie i prostowanie, niestety wysoka temperatura powoduje, że włosy są jeszcze bardziej zniszczone, wówczas ratunkiem jest już tylko dobry fryzjer.

Keratyna dla kogo i na czym polega

Niestety z efektem zniszczonych i puszących się włosów boryka się każda kobieta. Często jest to efekt czynników atmosferycznych. Wysokie temperatury promienie uv, a nastąpienie niskie temperatury i częste nakrywanie głowy, wszystko  o powoduje, że nasze włosy odmawiają posłuszeństwa, są szorstkie, matowe, nie chcą się układać, a przy tym sprawiają wrażenie bardzo zniszczonych. Obecnie każdy salon fryzjerski posiada w swojej ofercie nie tylko podstawowe usługi jak farbowanie i strzyżenie, bardzo popularne stają się również inne zabiegi mające na celu odbudowę i regenerację włosów. Jednym z takich zabiegów jest keratynowe prostowanie włosów. Zabieg ten cieszy się już od wielu lat ogromną popularnością wśród kobiet polega on przede wszystkim na odbudowie struktury włosa jak i jego dogłębnej regeneracji. Efektem końcowym mają być proste zdrowe włosy, a wszystko za sprawą tego, że w zabiegu zostaje zastosowana keratyna.

Na zabiegu keratynowego prostowania włosów nie warto oszczędzać. Należy przeprowadzić go w salonie fryzjerskim gdyż tylko wtedy efekty będą najlepsze i pozostaną na długo. Duże znaczenie ma także środek na jakim zostanie przeprowadzony zabieg prostowania włosów. W dobrych renomowanych salonach fryzjerskich możemy mieć pewność, że produkty będą z najwyższej półki, a co za tym idzie efekt końcowy będzie zadowalający. Średnio na zabieg keratynowego prostowania włosów możemy wydać od 200 do 600 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *