Uroda

Mezoterapia igłowa fakty i mity

Wykorzystanie zabiegów estetycznych do poprawiania swojej urody jest coraz bardziej popularną praktyką. Za jej pomocą można odświeżyć wygląd swojej twarzy i odmłodzić się o parę dobrych lat. Upływ czasu zostawia na swojej twarzy pamiątki w postaci zmarszczek. Można jednak zniwelować te efekty. Podczas mezoterapii igłowej za pomocą zastrzyków wtłacza się pod skórę mikstury złożone z witamin, soli mineralnych oraz innych odżywczych substancji. Niektóre substancje działają na poprawę nawilżenia skóry, inne mają za zadanie zniwelować szary koloryt skóry, spowodowany niedoborem soli mineralnych, jeszcze inne poprawiają krążenie krwi w tkankach podskórnych.

Cała prawda o mezoterapii igłowej

Wszystko po to, aby przywrócić jędrność skóry oraz jej naturalny, świeży koloryt. Za pomocą igieł substancje odżywcze trafiają do najgłębszych warstw skóry, wzmacniając ją i ochraniając przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz substancji, które powodują utlenianie komórek i tworzenie wolnych rodników, odpowiedzialnych za wiotczenie skóry. Mezoterapia igłowa Gdańsk wspomaga budowanie naturalnych substancji odpowiadających za jędrność skóry, czyli kolagenu i keratyny. Poprawienie struktury skóry skutkuje lepszym przyjmowaniem przez nią substancji dostarczanych wraz z kremami i maseczkami. Ponadto dostarczenie witamin wprost do głębokich warstw skóry jest nieocenione w walce ze starzeniem się skóry.

Fałsz

Nieprawdą jest, że mezoterapia pozostawia ślady. Nakłucia igłami są naprawdę niewielkie i nie pozostawiają żadnych śladów. Istnieje kilka różnych sposobów i aparatur za pomocą, których wykonuje się mezoterapię. Czasami błędnie myśli się, iż jest to zabieg mocno inwazyjny, w końcu podchodzi pod medycynę estetyczną. Jednak metoda mezoterapii jest naprawdę bezpieczna i trwale poprawia kondycję skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *