Uroda

Słoneczne refleksy hitem wiosny 2015

Teraz już wiosną możesz stać się posiadaczką włosów, które przypominają te w okresie słonecznego lata. Smagane wakacyjnym, ostrym słońcem zazwyczaj nabierają jaśniejszego tonu, są smagane ciepłym wiatrem, który gdzieniegdzie pozostawia swój ślad w postaci świetlistych kosmyków.

Wszystko za sprawą rewolucyjnej metodzie farbowania włosów. W niepamięć odchodzi już farbowanie całościowe włosów, do lamusa idzie również tak popularny jeszcze do niedawna baleyage. Teraz stawia się na delikatne refleksy, które zbliżają każdą z dam do naturalnego piękna.

 

Refleksy tworzy się dzięki metodzie, zgodnie z którą na włosy nakładana jest farba, ale tylko na pojedyncze pasma włosów i to nie od samej nasady głowy. Dzięki temu nie występują na przykład odrosty. Refleksy również nie są oddzielane jak do tej pory żadną folią – stylista fryzur najczęściej „niezgrabnie” nakłada farbę na różne elementy fryzury, przez co efekt jest niezwykle naturalny. Jak podkreśla barber mokotów z Salonu Urody Impress  ważne jest, by słoneczne refleksy były najwyżej 2-3 tony jaśniejsze od naturalnego koloru, tylko wtedy nie będą wyglądać sztucznie. Odradza się również nakładania refleksów n bardzo jasne włosy bowiem efekt może być całkowicie niewidoczny.

Z całą pewnością słoneczne refleksy to hit zbliżającej się już wielkimi krokami wiosny. Czas więc wybrać się do fryzjera, by sprawić sobie delikatną metamorfozę i odświeżyć włosy po mroźnej i szarej zimie. Teraz przecież wszystko budzi się do życia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *