Usługi

Film życia oraz zdjęcia wieczoru – nasze piękne wesle

Fotografia ślubna to moim zdaniem jedna z najbardziej przydatnych form robienia zdjęć. Nie lubię kiedy zdjęcia nic nie przedstawiają o niczym nie mówią. Moim zdaniem muszą być przejrzyste, dawać wyraźny sygnał, co mają ze sobą prezentować. W fotografii ślubnej można dostrzec wszystko, miłość, uczucie, szczęście. Jest to cała gama uczuć, które powinny przedstawiać takiego rodzaju zdjęcia. Po za tym jest to bardzo przydatne zdjęcie, można je umieścić w albumie, lub powiesić na ścianie, można też się nich chwalić przed znajomymi lub bliskimi.

 

Najpopularniejsza forma fotografii to na pewno plener, jest ona robiona zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie. Wraz z plenerem na pierwszym planie jest robienie zdjęć w jakiś zabytkowych dworkach lub zamkach. Jest to bardzo ciekawy sposób, na to aby uczcić ten cudowny dzień. Co do amatorskich zdjęć jest to moim zdaniem ostateczne rozwiązanie jeżeli nie mamy już naprawdę pieniędzy.

Inna równie ciekawa forma uwiecznienia ślubu to wideofilmowanie Warszawa. Dostarcza to co najmniej tyle samo radości co oglądanie zdjęć , jest to jakby dopełnienie zdjęć ślubnych. Film ma to do siebie, że trochę gorzej zapada w pamięć, często raz obejrzany nie jest już więcej oglądany. Zdjęcie w tym wypadku to przeciwność, powieszone na ścianie przypomina nam cały czas o tych wspaniałych chwilach. Jednak film ma wyższość nad zdjęciem taką, że na taśmie można zarejestrować wszystko, dosłownie wszystko. Całe wesele, czyli konkursy, tańce, śpiewy czy krojenie tortu. Dzięki dobrze nagranej taśmie wszystko to będziemy mieli na wyciągniecie ręki. Nagraniem można się też dzielić z innymi tak samo jak zdjęciami, w dzisiejszych czasach format cyfrowy to nie problem.

Wideofilmowanie wraz ze fotografią ślubną są elementami praktycznie nieodłącznymi od ślubu, każdy powinien wynająć do tego profesjonalistów, którzy sprawią uśmiech na naszych twarzach w czasie przeglądania czy to zdjęć czy taśmy z wesela. Dzięki wideofilmowaniu możemy podtrzymać  coś co w pamięci tak trudno utrzymać czyli wspomnienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *