Uroda

Sprawdź, co stoi na przeszkodzie do spełnienia marzenia o wydatnych brwiach!

Można śmiało powiedzieć, że grube brwi to nowy, pożądany trend. Niezależnie od tego, czy są nieskazitelnie zadbane, czy mają bardziej naturalny i krzaczasty wygląd, wydaje się, że wszyscy sławni ludzie, modelki i wizażyści pragną grubych, wydatnych brwi.

Moda na grube brwi – co to oznacza dla każdej z nas?

Mamy ten sam cel: posiadać bez wysiłku piękne brwi, które wyglądają na pełne i bogate w naturalny sposób. Trudność polega na tym, że wydaje się, że jest to raczej wyjątek niż reguła w przypadku dużej liczby kobiet. W rezultacie opracowaliśmy listę przykła możliwych przyczyn zahamowania rozwoju Twoich brwi, a także wszystkie strategie, które pomogą Ci zaradzić tej sytuacji!

 

Według opinii ekspertów pojawienie się kurzych łapek i siwych włosów może nie być jedynym pozytywnym skutkiem ubocznym starzenia. Kiedy starzejemy się z roku na rok, nasze brwi również starzeją się razem z nami. Zapuszczanie brwi w takim okresie życia wymaga więc delikatnej opieki i cierpliwości. Kiedy stracisz co najmniej połowę brwi, poprawa wyglądu brwi może pochłonąć tygodnie i miesiące potrzebne na ich odrost.

Co możesz zrobić, aby poprawić wygląd swoich brwi?

Być może nie wiesz, ale kremy do twarzy zwężają mieszki włosowe, co zatrzymuje wzrost nowych włosów. Jest też wiele aktywnych kremów do twarzy, takich jak te z retinolami, które działają cuda dla twarzy, ale równocześnie prowadzą często do uszkodzenia mieszków włosowych. To hamuje wzrost już posiadanych włosów i przede wszystkim zapobiega wzrostowi nowych.

 

Dlatego podczas nakładania kremu nawilżającego trzymaj się z dala od obszaru wokół brwi. Zapewni to Twoim mieszkom włosowym możliwość prawidłowego wykonywania swojej pracy, a jeśli do tego zaczniesz stosować serum do brwi – możesz im pomóc dodatkowo. Mieszki włosowe wymagają znacznie większej ilości przestrzeni do oddychania. Sprawdź Revitalash opinia, aby zorientować się na temat różnych odżywek i wśród nich wybrać tą najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Zawsze też możesz zapytać o opinię profesjonalnej kosmetyczki, z której usług korzystasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *