Usługi

Ubezpieczenie majątku – bezpieczeństwo naszych dóbr

Obecnie ubezpieczenia mieszkań są jednym z najczęściej nabywanych produktów na rynku ubezpieczeniowym. Wpływ na to ma przede wszystkim każdego roku zwiększająca się liczba włamań. Do tych dochodzi najczęściej w okresie świątecznym oraz wakacyjnym bowiem wtedy najczęściej mieszkanie czy dom pozostają puste a włamywacze mają szerokie pole do popisu.

Niestety, można śmiało stwierdzić, że dzisiaj nie ma jednej, skutecznej metody, która przed kradzieżą by chroniła – wynajęta ochrona przyjedzie z kilkuminutowym opóźnieniem a na najlepsze zamki włamywacze mają już sposób. Wyliczono, iż dostanie się do mieszkania przez drzwi bądź okno zajmuje mu średnio 2 sekundy. W przypadku lepszych zabezpieczeń to najwięcej kilka minut.

 

Tak naprawdę jedyną rozsądną metodą jest w obecnych czasach ubezpieczenie naszych dóbr. Dzięki temu uzyskamy po kradzieży odszkodowanie, które wynagrodzi nam zaistniałe straty.
Firm, które trudnią się ubezpieczaniem nieruchomości jest na rynku wiele, ofert jest co najmniej kilkadziesiąt i każda różni się od siebie. Przeciętnemu laikowi trudno jest więc wybrać tą najbardziej odpowiednią. My stawiamy na jakość i wieloletni czas działania. Takim zaufaniem klientów cieszy się między innymi firmy ubezpieczeniowe znane w Polsce od wielu lat, zdobywające każdego roku coraz więcej klientów.
Bez wątpienia ubezpieczenia warto nabyć – to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa w sytuacji, kiedy nie możemy osobiście chronić naszego dobytku przed kradzieżą. To tak naprawdę jedyne rozwiązanie, by nie osiągnąć finansowej porażki w wyniku włamania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *