Uroda

Jak dbać o paznokcie?

Nie zawsze domowe metody na odżywione paznokcie są skuteczne. Olejek rycynowy czy oliwa z oliwek może nie poradzić sobie z rozdwojonymi paznokciami czy tymi, które podatne są na łamanie.

W sytuacji kiedy domowa pielęgnacja paznokci nie wystarcza, nie warto imać się kolejnych metod – naszym zdaniem to tylko strata czasu i pieniędzy a paznokcie coraz bardziej będą zniszczone. Taka sytuacja bardzo często ma miejsce w przypadku, kiedy nasza codzienna praca naraża dłonie i paznokcie na kontakt ze szkodliwymi substancjami, także praca fizyczna nie jest dla nich korzystna.

 

Najlepszym sposobem na poskromienie problemu ze złym stanem paznokci będzie udanie się do profesjonalistów. Przykładem może być salontuiteraz.pl, gdzie wykonać można różnego rodzaju profesjonalne zabiegi odżywcze. Dużym poparciem cieszy się manicure na Kabatach, głównie manicure japoński – to dostarczenie w prosty sposób bomby witaminowej, która jeśli stosowana będzie regularnie, idealnie poradzi sobie z niesfornymi paznokciami i nada im piękną jasnoróżową barwę.

Oczywiście stosować można również wszelkie odżywki do paznokci – obecnie na rynku proponowane są te, które skutecznie działają biorąc pod uwagę różne problemy. Tym samym znajdziemy odżywkę do paznokci łamliwych, rozdwajających się a nawet taką, która usunie nieestetyczne skórki. Wybierając usługi w profesjonalnym salonie mamy jednak pewność, że spodziewany efekt przyjdzie szybciej i będzie trwał dłużej a nasze paznokcie już nigdy nie wrócą do poprzedniego, marnego stanu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *