Ciekawostki

Deska myjąca – czym jest deska klozetowa w nowym wydaniu?

Nowoczesne rozwiązania w domach zaczynają się coraz częściej pojawiać. Dotyczą zarówno sprzętu kuchennego, jak i najróżniejszych urządzeń audio-wideo wykorzystywanych w salonie. Dziś chcemy przedstawić rozwiązanie, które sprawdzi się w łazience. Mowa tutaj o desce myjącej, która zyskuje coraz większe grono zwolenników. Sprawdź szczegóły na ten temat!

Czym jest deska myjąca?

Deska myjąca to nowoczesne elektroniczne urządzenie, które na pierwszy rzut oka wygląda jak tradycyjna deska klozetowa. Jest to swego rodzaju innowacyjne połączenie zwykłej deski z funkcjami bidetu, który często występuje w łazienkach jako osobne urządzenie. Omawiany tutaj produkt zapewni najwyższy poziom higieny i komfortu. Montaż takich desek jest banalnie prosty i poradzi sobie z tym nie tylko „złota rączka”.

Jakie funkcje posiada takie urządzenie?

Nowoczesna deska klozetowa z bidetem to produkt, który pozwala przykładowo na: mycie ciepłą wodą, osuszanie przy pomocy podmuchów ciepłego powietrza czy też podgrzewanie samej powierzchni deski. Niewątpliwą zaletą tych urządzeń jest także możliwość zapamiętywania ulubionych programów. Deska myjąca jest rozwiązaniem, które początkowo zaczęto wykorzystywać w Azji, a w szczególności w Japonii. Z biegiem lat te rozwiązania zawitały do Europy i zostały pozytywnie odebrane przez mieszkańców Starego Kontynentu. Chcesz wprowadzić nowoczesne rozwiązania do swojej łazienki? Deska, którą dziś przedstawiamy, będzie doskonałym pomysłem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *