Uroda

Sposób na proste włosy

Hitem tego sezonu będą gładkie, proste i lśniące włosy. Najlepiej jeśli będą długości za łopatki i zostaną równo przystrzyżone. Problem, by stworzyć właśnie taką fryzurę może pojawić się jednak u właścicielek włosów kręconych. Co prawda na rynku oferowane są różne modele prostownic jednak nie ma co się oszukiwać, codzienne używanie tego rodzaju sprzętu może tylko doprowadzić do uszkodzeń struktury włosa.

Na rynku pojawiła się jednak prawdziwa innowacja. To zabieg nazywany keratynowym prostowaniem włosów. Ten może być wykonany tylko w profesjonalnym salonie fryzjerskim, takim jak Salon Urody Impress, tylko przez wyszkolonych w tym celu stylistów.

 

Zabieg ten trwa kilka godzin i polega na nakładaniu na poszczególne pasma włosów specjalnej maski – ta musi być utrzymana na włosach przez określony czas a następnie dokładnie spłukana. Na koniec nakłada się odżywkę i prostuje włosy prostownicą – efekt utrzymuje się co najmniej przez kilka miesięcy a włosy s niezwykłe proste, lśniące i miękkie w dotyku.

Jak twierdzi fryzjer, który wykonuje tego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne na włosach, udanie się do miejsca, jakim jest fryzjer męski mokotów z celu keratynowego prostowania włosów jest doskonałym sposobem na wykonanie trwałej i efektownej fryzury w przypadku włosów kręconych, o różnej intensywności skrętach. Dzięki temu nawet na kilka miesięcy włosy nie będą wymagały układania, będą zawsze niezwykle proste i gładkie. To zdecydowanie zabieg dla wymagających, aktywnych i cierpiących na brak czasu kobiet, które jednak każdego dnia chciałyby wyglądać atrakcyjnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *