Uroda

Sposoby na powiększanie ust

Każda kobieta marzy o posiadaniu pięknych, miękkich i ponętnych ust. Nie każdą z nas jednak natura obdarzyła naturalnymi i pięknymi ustami. Na szczęście dzięki dzisiejszym osiągnięciom zarówno medycyny jak i kosmetologii, jesteśmy w stanie w znaczny sposób zmienić swój wygląd.

Niektóre z opisanych sposobów wymagają zastosowania odpowiednich kosmetyków, inne natomiast wiążą się z koniecznością przeprowadzania specjalistycznych zabiegów. Z pewnością spośród nich, każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie.

Pierwszym sposobem, który nie jest inwazyjny jest zastosowanie odpowiednich balsamów czy też błyszczyków. Ich zaletą jest fakt, że są one nie tylko tanie ale także szeroko dostępne. Niestety efekt powiększonych ust na na skutek ich zastosowania nie jest zbyt długotrwały. Wystarczy przeważnie na kilka godzin. Niektóre serum lub też kremy dostarczają skórze wile witamin, które jednocześnie sprawiają, że usta są znacznie bardziej miękkie oraz gładkie.

Jeśli zależy Ci na osiągnięciu efektów trwałych, warto jest wykonać powiększanie ust Gdańsk za pomocą kwasu hialuronowego. Efekty po zabiegu tego typu utrzymują się nawet do kilku miesięcy, z powodzeniem można je powtarzać po upływie tego czasu. Warto zawsze pamiętać, by spośród wielu ofert powiększania ust w ten sposób, nie wybierać najtańszego z nich. Jego niska cena może mieć związek z niską jakości kwasu. Zawsze przed zabiegiem należy umówić się na konsultację, podczas której wraz z lekarzem ustalone zostaną zasady wykonania zabiegu. Zabieg tego rodzaju musi zostać wykonany przez specjalistę ponieważ w czasie jego wykonania bardzo ważne jest zachowanie precyzji i ostrożności. W innym przypadku usta nabiorą nienaturalnego kształtu, czego z pewnością nie chcemy. Na skutek zabiegu usta staną się również bardzo miękkie a skóra na nich sprężysta i gładka. Następnym sposobem jest wykonanie trwałego makijażu ust, podczas którego możliwe jest powiększenie ust podczas konturowania. Taki makijaż nie tylko sprawia, że nie będziemy zmuszeni do codziennego malowania się, to jeszcze zyskamy bardziej idealny kształt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *